Futboll Seria A Sport

“JEMI TREGUAR TË QARTË”/ Marotta sqaron: Icardi? Kur të mbyllet merkato…

Drejtori i Interit Beppe Marotta ka folur për çështjen Icardi.

“Jemi të treguar të qartë më parë dhe sot nuk ka ndryshuar gjë. Situatën do ta përballojmë me të njëjtën qetësi, por tani vëmendja duhet të jetë te lojtarët që do të zbresin në fushë.

Nuk është çështja te zgjidhja e kësaj situate, por te mënyra se si duhet trajtuar, me qetësi dhe transparencë. Kur të mbyllet merkato, do të jemi akoma më të qartë.”

Related posts

LIVE/ Po luhet ndeshja Brescia-Juventus Rezultati 1-2

Delo.autor

“FORBES” PUBLIKON LISTËN/ Ja 10 basketbollistët më të paguar të vitit 2021 në NBA…

Delo.autor

Mbyllet faza në grupe/ Përcaktohet kalendari i ndeshjeve me eleminim direkt

Isa.Autor

Leave a Comment