Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Starton sfida mes Estonisë dhe Holandës

Holanda luan në transfertë ndaj Estonisë. Edhe Holanda duke parë situatën e grupit e ka të ndaluar të lejë pikë, pasi Estonia nuk ka marrë asnjë deri më këtë moment.

 

Lis sfida

LIVE/ Estoni – Holandë 0-0

Related posts

Miqësorja e kombit në sytë e tifozit De Biasi

Sadik.Autor

SUPERLIGA/ Tirana ndan pikët me Teutën, bardheblutë ndalen pas 3 fitoresh

bora.autor

“U HABITA SHUMË NGA…”/ Mbrojtësi “mallkohet” nga macet, tani përjashtohet dhe nga kombëtarja

Delo.autor

Leave a Comment