Futboll Seria A Sport

MË SEXY SE KURRË/ Njihuni me Monica Gunnella, tifozen “bombastike” të Lazios

Monica Gunnella është një modele romane, e bërë e famshme falë fotove të saj sensuale dhe jetës së saj në mesin e shoqërisë së lartë italiane.

Llogaria e saj në Instagram numëron më shumë se 90 mijë ndjekës, shumë prej tyre tifozë të Lazios, pasi bukuroshja nga kryeqyteti e ka treguar hapur pasionin për fanellën bardhekaltër. Selfie-t e Monicas ua kanë marrë mendjen fansave, që nuk reshtin së komplimentuari për format e saj bombastike.

    

Related posts

EUROPA LEAGUE/ Laçi shpreson te mrekullia, Drita kërkon të vazhdojë ëndrrën europiane

Isa.Autor

KORONAVIRUSI/ Rezultoi pozitiv ndaj Covid-19, ja mesazhi i Dybalës për tifozët e Juventusit (FOTO)

Delo.autor

CHAMPIONS LEAGUE/ Raundi i parë eliminator 2018-2019, rreziku “Shkëndija” për Skënderbeun ose Kukësin

Sadik.Autor

Leave a Comment