Gossip

SI GJITHMONË JOSHËSE DHE TËRHEQËSE/ Elisa De Panicis, një tifoze superseksi për Milanin (FOTO)

Me profesion modele, Elisa De Panicis Agnelli njihet edhe si një tifoze e zjarrtë e Milanit. Bukuroshja superseksi nuk rresht sëmbështeturi kuqezinjtë dhe në sezonin e ri pritet ta ndjekë shpesh nga shkallët skuadrën e Giampaolos. Elisa është një divë e vërtetë në Instagram pasi ka rreth 1 milionë ndjekës mes tyre shumë tifozë të Milanit të cilët i surprizon me fotot hot.

Related posts

Vjen në jetë Ciro, djali i tretë i Messit dhe Antonella Roccuzzo

Q.Autor

Biondja sexy Trista Mikail dhe pasioni për snowboarding

Sadik.Autor

ISH-BASHKËSHORTJA E XHEMAJLIT SHFAQE “TOPLESS”/ Bukuroshja thyen rrjetin me këtë FOTO

Delo.autor

Leave a Comment