Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS/ CR7 del huq, Bernardeschi nuk fal. Duartroket pankina e Juventus (VIDEO)

Juventusi ka dyfishuar rezultatin ndaj Leverkusen duke shënuar edhe golin e dytë me Federico Bernardeschi. Pas golit të Higuain, bardhezinjtë tashmë janë më të qetë dhe udhëheqin 2-0 ndaj ekipit gjerman në “Allianz Stadium”. Por, mungon Cristiano Ronaldo.

Related posts

Me pikët e humbura ndaj Lushnjës, Teuta mund të “luftonte” për Europën

Sadik.Autor

PARA SFIDËS NË “LORO BORIÇI”/ Muriqi: Janë të gjithë të rinj, nëse Turqia luan me formacion…

Delo.autor

Aaron Ramsey tradhton Arsenalin për klubin e madh të Premierligës

Sadik.Autor

Leave a Comment