Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS/ Olayinka dridh Barcelonën, Ter Stegen bën mrekullinë (VIDEO)

Sulmuesi Peter Olayinka mund të shënonte golin e barazimit për Slavian e Pragues në ndeshjen kundër Barcelonës. Ish-sulmuesi i Skënderbeut dhe Bylisit gjuajti mjaft bukur në hyrje të zonës, por Ter Stegen ka bërë mrekullinë. Super planzhon, super pritje!

Related posts

E KËRKOJNË TË GJITHË/ Spaleti zbulon sa vlen kartoni i Skriniar

Isa.Autor

PAS HUMBJES NDAJ ATLETICOS/ Allegri: Në ndeshjen e kthimit do të luajmë…

Delo.autor

SERIE A/ Portieri i qëndron besnik Romës: Tani mendoj vetëm për Brazilin…

Sadik.Autor

Leave a Comment