Futboll Premier League Sport

DËMTIMI I FRIKSHËM NË SFIDËN KUNDËR BRIGHTON/ Dalin rezultatet e analizave për portierin Lloris, ja sa rrezikon

Portieri i Tottenham-it, Hugo Lloris, pësoi një dëmtim të frikshëm në sfidën e humbur kundër Brighton-it me rezultatin 3-0. Francezi gaboi në golin e parë dhe në rënie dëmtoi krahun e tij. Lloris doli me barrelë dhe u përfol për një dëmtim të frikshëm.

Tottenhami ka dalë me deklaratë zyrtare ku sqaron se Lloris nuk do të ketë aq shumë probleme, pasi nuk flitet për thyerje, por ka nxjerrë krahun. Analizat nuk kanë përcaktuar se sa do të mungojë portier, por koha e tij e rikuperimit nuk do të jetë aq e madhe.

Related posts

Rrëfimi tronditës/ Modelja SEKSI: Kam vuajtur nga DEPRESIONI dhe kam urryer…

Isa.Autor

ËSHTË ZYRTARE/ Dënim i ashpër nga Apeli, klubi historik italian bie në Serie C

Delo.autor

Isli HIDI “tremb” rivalët: TEUTA “kockë e fortë” për çdo kundërshtar

Isa.Autor

Leave a Comment