Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Çeki-Angli. Rezultati 0-1

Çekia dhe Anglia do t’i matin forcat nga ora 20:45. Kosova do të presë me padurim rezultatin përfundimtar të këtij takimi, pasi në rast të një humbjeje të Çekisë, Kosova do të ishte me një pikë prapa dhe me një ndeshje më pak të zhvilluar. Të hënën, Kosova zhvillon ndeshjen shumë të rëndësishme me Malin e Zi.

 

LIVE/ Çeki – Angli 0-1

 

MINUTA 5/ Anglia kalo në avasntazh me golin e shënuar nga Harry Kane.

MINUTA 1/ Nis sfida

 

Related posts

SANE TE BAYREN MUNICH? Do ta mallkoja veten, po të ndikoja tek ai

Delo.autor

FITORJA E DYTË RADHAZI/ Milan kalon me lehtësi Salernitanën dhe merr vendin e parë në Serie A

Delo.autor

NJË FANELLË E KATËRT PË NDESHJET E RËNDËSISHME/ Ja uniformat e Barcelonës për sezonin e ardhshëm (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment