Breaking News Futboll Kategoria Superiore Sport

RA NGA KATI I 6-TË I PALLATIT/ Klubi Partizani njofton për gjendjen shëndetësore të portierit Teqja (FOTO)

Gjendja shëndetësore e portierit Aldo Teqja është drejt përmirësimit të plotë. Lajmi është bërë i ditur sot nga klubi i partizanit me anë të një postimi në rrjetet sociale, ku publikon edhe një foto të portierit nga dhoma e spitalit. Së bashku me Teqjan janë të pranishëm drejtori i përgjithshëm Olsi Rama dhe trajneri Franko Lerda.

 

“Klubi njofton se gjendja shëndetësore e portierit Aldo Teqja është drejt përmirësimit të plotë. Shumë shpejt pjestari i skuadrës pritet të lërë ambientet e spitalit të Traumës. Klubi dhe tifozët vazhdojnë ti qëndrojnë pranë Aldos përgjatë gjithë periudhës së qëndrimit të tij në ambientet e spitalit.”

NJOFTIM Klubi njofton se gjendja shëndetësore e portierit Aldo Teqja është drejt përmirësimit të plotë. Shumë shpejt…

Gepostet von FK Partizani Albania am Donnerstag, 10. Oktober 2019

Related posts

E ironizuan në rrjete sociale, Strakosha “kapet” me tifozët e Romës: Ju kujtoj 26 majin! (FOTO)

Sadik.Autor

LIVE/ “Liga e kampionëve”: Dominonon Liverpooli dhe Barcelona, por ende asnjë gol

Delo.autor

BEFASON REALI/ Në JANAR mund të kryhet transferimi më i çuditshëm në histori (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment