Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Manchester United-Partizan. Rezultati 3-0

Ole Gunnar Solskjaer ka bërë disa ndryshime në formacion, Juan Mata më në fund është titullar për “Djajtë e Kuq”.

Ai nuk po gjen shumë minuta në sezonin 2019/20.

 

LIVE/ Manchester United – Partizan 3-0

 

MINUTA 49/ Manchester United thellon shifrat me golin e shënuar nga Marcus Rashford.

MINUTA 46/ Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 33/ Manchester United dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Anthony Martial.

MINUTA 22/ Manchester united kalon në avantazh me golin e shënuar nga Mason Greenwood.

MINUTA 1/ Nis sfida

 

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Manchester United dhe Partizanit të Beogradit.

Related posts

KLOPP MERR LAJMIN E RËNDË/ Nabi Keita mori një goditje kundër Barcelonës, ja sa do të mungojë

Delo.autor

“TË SHIJOJ MOMENTIN”/ Cristiano Ronaldo flet mbi largimin nga futbolli: Mund të ndodhë vitin tjetër…

Delo.autor

HOMAZHE TE KLUBI I FËMIJËRISË/ Trupi i Emiliano Sala niset drejt Argjentinës (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment