Futboll Gossip Sport

NGA CHAMPIONSI TEK VELLOJA/ Eva Murati shkëlqen edhe si… nuse (FOTO)

Me një karrierë si aktore, modele dhe prezantuese, Eva Murati është një nga femrat më të bukura të ekranit në Shqipëri.

eva murati

Bukuroshja e Champions-it regjistron një numër të madh fansash në “Instagram” dhe së fundmi ka ndarë me ta një foto ku shfaqet e veshur me fustanin e bardhë të nusërisë.

eva

Si gjithnjë në këtë postim të Evës, nuk mund të mungonin pëlqimet dhe komplimentet e pambarimta nga ndjekësit.

murati

foto

eva muratii

eva murati

eva muratiiii

Eva-Murati

Related posts

CAVANI DREJT LARGIMIT NGA KAMPIONËT E FRANCËS/ Një ekip shfaq interes për të marrë shërbimet e sulmuesit

Delo.autor

E BUJSHME/ Barcelona firmos me TALENTIN URUGUAJAN më PREMTUES NË BOTË

Isa.Autor

Tronditet bota e futbollit, ish-mesfushori i Çelsit pëson infarkt

Sadik.Autor

Leave a Comment