Futboll Shqipëri Sport

SHQIPËRI-FRANCË/ Era Istrefi në përgatitjet e ceremonisë inaguruese të ”Air Albania Stadium”

Era Istrefi është një prej këngëtareve që do të performojë sot në ceremoninë inauguruese të “Air Albania Stadium”.

Në videon e publikuar nga koreografi Albi Nako, shihet Era teksa bën provat në fushën e stadiumit të ri.

“Live it up”, ishte kolona zanore e Botërorit “Rusi 2018” dhe do të jetë një prej këngëve që do të këndohet nga Era.

Këngëtarja nga Kosova do të performojë edhe dy këngë të reja për tifozët që do të jenë të pranishëm në stadium.

Related posts

LAZIO PARASHIKON “KUQEZINJTË”/ Milinkovic-Savic buzëqesh pas 90 ditësh

Isa.Autor

E DUAN NË SPANJË/ Tuchel “KYÇ” derën e sulmuesit: Është e vështirë…

Delo.autor

Koliçi: Nuk gjej dot justifikim për humbjet në Kukës

Q.Autor

Leave a Comment