Futboll Kategoria Superiore Sport

5 KARTONË TË KUQ NË “NIKO DOVANA”/ Teuta mposht Kampionët e Superiores dhe i zhyt në krizë

Teuta ka mposhtur me rezultatin 1-0 Partizanin në një sfidë tepër emocionuese, ku u dhanë nga gjyqtari 5 kartonë të kuq! Goli i Kallakut nga pika e bardhë e penalltisë, i dhuroi fitoren në debutim trajnerit Edi Martini, ndërkohë që për kampionët në fuqi, kjo ishte humbja e 3-të radhazi.

Related posts

I DHUROI FITOREN JUVENTUS ME TRIPLETË/ Flet Ronaldo: Jemi ekip i kompletuar dhe…

Delo.autor

SHORTI I ELIMINATORËVE TË 2020/ Shqipëria në grupin e “FERRIT”, peshkon kundërshtarët e frikshëm

Isa.Autor

SHEIKU NIS REVOLUCIONIN/ PSG nxjerr në ankand yllin e skuadrës…

Delo.autor

Leave a Comment