Futboll Seria A Sport

TRIUMFUAN NË SUPERKUPËN E ITALISË/ Heroi i Lazios shtanget nga policia arabe, ja shkaku (VIDEO)

Lacio është kthyer mbrëmë në ekstazë pasi ia doli të fitonte Superkupën e Italisë përballë Juventusit. Por, futbollistët bardhekaltër janë shtangur në hyrje të aeroportit të Riadit të Arabisë Saudite.

Forcat e sigurisë së aeroportit kanë kontrolluar me detekor trofeun e Superkupës së Italisë. Kupa po mbahej në këtë moment nga Kataldi.

Pavarësisht se janë një ekip futbolli dhe vijnë nga Europa, autoritetet arabe të sigurisë nuk kanë bërë përjashtim nga rregullat strikte të kontrollit në aeroport, megjithëse mundtë ngjajë e çuditshme sjellja e tyre.

Related posts

BALE ZGJEDH TOTTENHAMIN/ Reali do t’i paguajë më shumë se gjysmën e pagës

Delo.autor

“JAM SHUMË KRENAR PËR DJEMTË E MI”/ Klopp: Nuk do të dorëzohemi deri në momentin e fundit

Delo.autor

BARAZIMI I DYTË PËR JUVENTUSIN/ ​Atalanta ndal “Zonjën e Vjetër” ecurinë prej tetë fitoreve radhazi

Delo.autor

Leave a Comment