Futboll Seria A Sport

JUVENTUS-CAGLIARI/ Ronaldo tallet me portierin dhe zhbllokon sfidën (VIDEO)

Juventusi ka kaluar në avantazh në ndeshjen ndaj Cagliarit për 1-0. Cristiano Ronaldo ka realizuar golin e parë për bardhezinjtë. Portugezi i vodhi topin mjaft mirë mbrojtësit, shmangu portierin kundërshtar dhe e pushoi në rrjetë për 1-0. Ronaldo shënon golin e parë për dekadën e re.

Related posts

ARGJENTINA “ÇMONTON” URUGUAIN/ Brazili ngec tek e dhjeta (VIDEO)

Delo.autor

Barcelona e bën ofertën e 5-të dhe më të lartën për yllin e Chelseat

Sadik.Autor

EKSKLUZIVE/ Arbnor Fejzullahu: Punoj fort për tu RIKTHYER tek kombëtarja. Titullin në Shqipëri e fiton…

Isa.Autor

Leave a Comment