Futboll Shqipëri Sport

“KUR FUTBOLLI ISHTE PASIONIM IM MË I MADH”/ Marin Mema tregon kohën kur ishte lojtar i tërinjve tek Dinamo (VIDEO)

Gazetari Marin Mema mund të kishte vazhduar karrierën e futbollistit nëse nuk do të kishte pësuar dëmtime të njëpasnjëshme që do ta detyronin të ndërronte drejtim në jetë.

marin mema

Ai ka publikuar një video në profilin e tij në “Instagram”, e cila i përket viteve 1998-1999 kohë kur Mema ishte pjesë e të rinjve të Dinamos dhe të Shqipërisë.

Mema shkruan se futbolli dikur ka qenë pasioni më i madh i jetës së tij, por lëndimet serioze të vazhdueshme e shtynë të merrte një tjetër profil në jetë, atë të gazetarit.

Related posts

“EURO 2020″/ Pas një asist nga Olmos, Ojarzabal ndëshkon Kroacinë (VIDEO)

Delo.autor

SHKARKIMI I LERDAS/ Zbulohet trajneri i ri i Partizanit, drejt stolit të kuq…

Delo.autor

KOMBËTARJA U-18/ Nis grumbullimin për turneun miqësor në Kroaci, ja lista (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment