Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Mbyllet ndeshja Getafe-Real Madrid. Rezultati 0-3

Reali do të tentojë të nisë vitin 2020 me tre pikë, kundër Getafes, një ekip që po kalon nëj sezon fantastik dhe ka grumbulluar 30 pikë, vetëm 7 më pak se Madridi.

Zinedine Zidane nuk i ka të gatshëm për shkak të lëndimeve Eden Hazardin dhe Marco Asension, derisa janë lënë në shtëpi edhe Sergio Ramos e Marcelo.

 

LIVE/ Getafe – Real Madrid 0-3

 

MINUTA 46/ Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 36/ Real Madrid kalon në avantazh me golin e shënuar nga Raphael Varane.

MINUTA 1/ Nis sfida

Related posts

LIVE/ Barcelona-Sociedad, Jordi Alba kalon “Katalanasit” në avantazh

Delo.autor

SKANDALI NË ANGLI/ Aktorja e njohur rrëfen kurthin: S’kam bërë KURRË SEKS me Bennett (FOTO)

Isa.Autor

LËSHOHET “BOMBA” NGA SPANJA/ Ja arsyeja pse Coutinho po luan keq tek Barcelona

Delo.autor

Leave a Comment