Ekskluzive Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

MIQËSORJA E YJEVE/ Andi Lila entuziast, poston FOTON me…

“Luajmë dhe rindërtojmë së bashku”. Kjo është motoja e ndeshjes miqësore që yjet e Shqipërisë, Italisë, Greqisë dhe Turqisë do të luajnë mes tyre sot me nisje në orën 18:00 në stadiumin “Air Albania”.

Së fundmi organizatori i ndeshjes, Andi Lila postoi një foto në “Instastory” me ish-yjet e Kombëtares ku dhe ka bërë një dixhiturë: “Golden Team Albania” “Big Day” “Skuadra e florinjtë e Kombëtares” “Dita e Madhe”.

AlpeSport.al

Related posts

E PABESUESHME/ KHABIB merr vendimin DRASTIK, gati për eksperiencën e re në…(FOTO)

Isa.Autor

LEGJENDA E SPANJËS DHE BARCELONËS/ Iniesta: Shkaktari kryesor ishte Mourinho, marrëdhënie jo të mira

Isa.Autor

E PAZAKONTË NË BOSNJE/ Të irrituar brenda dhe jashtë fushe, tifozët djegin makinën e arbitrave (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment