Bundesliga Futboll Sport

PO SHKËLQEN NË BUNDESLIGA/ Bayern nis kontaktet me Perez për të mbajtur mbrojtësin… (FOTO)

Açraf Hakimi po tregon një fromë të shkëlqyer me Borusia Dortmundin, aty ku është i huazuar nga Real Madridi.Hakimi555

Mbrojtësi maroken është një nga futbollistët më të mirë në skuadrën verdhezi, teksa ka tërhequr edhe vëmendjen e ekipeve të mëdha. Sipas asaj që shkruan “Marca”, në gjurmët e futbollistit ka rënë edhe Bajern Mynihu, të cilët gjithashtu e pëlqejnë shumë lojtarin.

Thuhet se bavarezët kanë nisur kontaktet me Realin që zotëron kartonin e Hakimit dhe dëshirojnë ta marrin atë në ekipin e tyre. Drejtuesit e Bajernit shpresojnë të arrijnë një marrëveshje me madrilenët dhë ta marrin sa më shpejt në ekipin e tyre mbrojtësin.

Related posts

TË RINJTË E MILANIT/ Djali i Maldinit shënon super gol nga… (VIDEO)

Delo.autor

Pogba vë në dyshim të ardhmen: Nuk është e sigurt!

Sadik.Autor

QARJA e kapitenit të Panamasë gjatë himnit, bën xhiron e rrjetit… (FOTO+VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment