Futboll Seria A Sport

U VËRSHËLLYE NGA TIFOZËT NË “SAN SIRO”/ Trajneri Pioli ka një mesazh për Suson

Pas ndeshjes ndaj Spal, e vlefshme për Kupën e Italisë dhe fituar me rezultatin 3-0 nga Milan, trajneri i kuqezinjve, Stefano Pioli ndër të tjera ka rezervuar edhe disa fjalë për spanjollin Suso, aq shumë i vërshëllyer e kontestuar nga publiku masiv në “San Siro”, me përjashtim të ultrasve në “Curva Sud”.

Moment i vështirë për Suso? Vlerësove ultrasit e ‘Curva Sud’. Suso u fut në lojë dhe menjëherë shërbeu një top të rëndësishëm për gol në zonë. Momenti i tij nuk është më i miri, por duhet të reagojë me karakter, deklaroi trajneri i Milan, Pioli.

Related posts

Formacionet zyrtare: Sampdoria – Roma

Q.Autor

I KËRKOI NJË FOTO/ Shihni çfarë i punon Lorik Cana gruas

Delo.autor

Rrëfimi i Igli Tares: Me Guardiolën flasim me mesazhe, Roberto Baxho është komplet…

Sadik.Autor

Leave a Comment