Futboll Sport

CHAMPIONS/ Neymar ndëshkon Dortmundin dhe feston si i “çmendur” (VIDEO)

Është zhbllokuar në minutën e 28-të sfida mes PSG–Dortmund, e vlefshme për ndeshjet e kthimit të 1/8-ave të Champions League.

Goli është shënuar nga Neymar, i cili ka kapur në befasi mbrojtjen mike dhe ka shënuar me kokë pas një goditje nga këndi të Di Maria-s.

Braziliani ka shpërthyer pas shënimit të goli.

VIDEO

Related posts

Viviani suksesi i tretë në Xhiro, Zhupa protagonist i një shkëputje

Sadik.Autor

DESCHAMPS NUK LEJON FRANCEZËT QË TË BËJNË SEKS/ Ylli Griezmann: E kemi shumë të vështirë

Delo.autor

Tre pikë larg Europa League, Fiorentina pret Interin në fortesën “Artemio Franchi”

Q.Autor

Leave a Comment