Futboll Seria A Sport

KORONAVIRUSI/ Sulmuesi Immobile shpërthen ndaj mjekut anglez: Debil, shkofsh në djall! (FOTO)

“Italianët përdorin koronavirusin për të marrë pushim, sepse nuk duan të punojnë (janë dembelë)”. Kështu tha Christian Jessen, mjek britanik dhe prezantues i programit të sëmundjeve të sikletshme, teksa fliste për urgjencën shëndetësore të “Coronavirus”, që po prek gjithë botën dhe ka detyruar Italinë të karantinohet totalisht. Deklaratë e fortë, që ngjalli zemërim të madh në internet.

Ndër komentet e shumta është ajo e Ciro Immobile. Sulmuesi i Lazio nuk i kapërdiu dot fjalët e mjekut anglez dhe, përmes një postimi në Instagram, komentoi: “Shko dhe tregojua të afërmve të të vdekurve, ose atyre që janë duke luftuar për jetën këto broçkulla, debil. Unë po të them nga thellësia e shpirtit: shkofsh në ferr!”

Related posts

REALI SHTANGET NË “BERNABEU”/ Manchester City drejt çerekfinaleve

bora.autor

ZBULOHEN PRAPASKENAT/ Tirana i bën ofertë për stolin ish-trajnerit Flamurtarit…

Delo.autor

LIVE/ Liga e Europës: Dudelanzhi surprizon Milanin, miqtë shënojnë me një “predhë” (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment