Futboll Premier League Sport

VIJON MAKTHI PËR “TË KUQTË”/ Wilson rihap sfidën ndaj Liverpool me portën e boshatisur (VIDEO)

Liverpool duket se po përjeton një makth të vërtetë, teksa në 4 ndeshjet e fundit numëron 3 humbje. Si për ta konfirmuar makthin ka menduar Bournemouth, ku pas vetëm 9 minutash ka kaluar në avantazh në sfidën që luhet në “Anfield”.

Pas një aksioni mjaft të bukur, Lerma pasoi për Wilson, i cili nuk gaboi me portën e boshatisur, duke kaluar në avantazh ekipin e tij.

Moment mjaft i keq për “The Reds”, të cilët janë edhe përpara sfidës së rëndësishme ndaj Atletico Madrid në Champions.

Related posts

KUPA E BOTËS/ Japonia dhe Polonia e mbyllin pjesën e parë në “paqe”

Sadik.Autor

Atletico fiton ndaj Levantes, Armando Sadiku luan vetëm 45 minuta

Sadik.Autor

VAZHDON REVOLUCIONI NGA “THEMELET”/ Ronaldo “zgjedh” pasardhësin e Allegrit trajnerin…

Delo.autor

Leave a Comment