Futboll Sport

KORONAVIRUSI/ Beckham dhe karantina marramendëse 22 milionë euroshe (FOTO)

David Beckham nuk do të ketë asnjë problem hapësirash në shtëpi për të kaluar periudhën e izolimit të vendosur për shkak të emergjencës coronavirus.

Sipas The Sun, ish-ylli i Manchester United dhe presidenti i Inter Miami, ka vendosur të blejë një vilë të re me vlerë 22 milionë euro. Një investim i ri në Miami për Beckham dhe gruan e tij Victoria, që do të transfeohen në qiellgërvishtësen One Thousand Museum të ndërtuar nga Zaha Hadid.

Apartamenti ku do të jetë gjatë  këtyre ditëve ish-futbollisti dhe familja e tij ka pesë dhoma gjumi, shtatë banjo, një pishinë, një zonë solarium dhe, natyrisht, një palestër.

Related posts

Selmani drejt largimit nga Laçi, kurbinasit e kanë zëvendësuesin në shtëpi

Sadik.Autor

Liverpooli fiton bindshëm ndaj Southampton, merr përkohësish kreun e tabelës

Isa.Autor

Mbappe: S’më bën për Topin e Artë, dua Kupën e Botës

Sadik.Autor

Leave a Comment