Futboll La Liga Sport

MERKATO E BUJSHME/ “Çmenduria” e Realit dhe Manchester Cityt, 170 milionë euro për këtë lojtar!

Merkatoja e verës pritet të ketë shumë zhvillime dhe në këto kohë izolimi kanë nisur të bëhen shumë spekulime. Lajmi i fundit që ka nisur të përflitet është vërtet një çmenduri.

Sipas “Daily Express”, Manchester City dhe Real Madrid janë gati të paguajnë deri në 170 milionë euro për të siguruar shërbimet e Harry Kane.

Sulmuesi është lodhur duke shënuar gola që nuk vlejnë asnjë trofe, pasi “Gjelat” e Londrës nuk kanë fituar asgjë dhe tashmë kërkon të largohet. Karshi Cityt dhe Realit është edhe Manchester United. Shifër e çmendur, që mund ta bindë Tottenham që ta lirojë sulmuesin anglez të largohet.

Related posts

LIVE/ Mbyllet ndeshja ndeshja Napoli-Inter. Rezultati 1-3

Delo.autor

SKEDINA E DITËS/ EKSPERTI italian jep 3 SUPER NDESHJE që ju bën MILIONERË

Isa.Autor

LARGIMI NGA JUVENTUS/ Kina mbetet plani B, Marchisio tundohet më shumë nga PSG

Sadik.Autor

Leave a Comment