Gossip

EKSPOZON TRUPIN E SAJ/ Ish-e dashura e sulmuesit italian përgatitet për verën, lë “gojë hapur” ndjekësit me FOTO e fundit

Mishel Sander njihet për format e saj të përkryera, të cilat nuk nguron që shpesh t’i shfaqë edhe në rrjetet sociale, ku numri i ndjekësve është i madh.

MISHELE SANDER

Modelja u bë më e njohur për të gjitha për shkak të lidhjes që kishte me ish-sulmuesin e Milanit, Andrea Petanja, nga i cili tashmë është ndarë.

Mishel tashmë ka filluar përgatitjet për verën, teksa ka nxjerrë edhe njëherë në pah linjat e saj perfekte.

SANDER1

Modelja superseksi, ka postuar disa fotot së fundmi në rrjetet sociale, ku ekspozon turpin e saj dhe ka lënë “gojë hapur” ndjekësit e saj.

MISHELE1 MISHEL  Michelle-Sander-Feet-4193457 michelle-sander-madre-nature 4484461_1000_ciao_darwin_michelle_sander_madre_natura_instagram michelle-sander-fidanzata-petagna-calendario-instagram

Related posts

SKANDAL NË ITALI/ Gjyqtaren seksi e kërcënojnë me pamje intime në rrjetet sociale (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

BOMBASTIKE/ Yolanthe Cabau: Ja pse është më e pëlqyera në Instagram (FOTO)

Isa.Autor

I JEP FUND BEQARISË/ Odise Roshi kurorëzon lidhjen para sfidës ndaj Lituanisë (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment