Gossip

LEI KRAJA NUK I REZISTON DOT KOHËS ME DIELL/ Bukuroshja shijon fundjavën dhe ekspozon linjat trupore (FOTO)

Moderatorja e “Supersport”, Lei Kraja duket se nuk i ka rezistuar dot kohës së bukur me diell, që ka përfshirë vendin tonë.

lei

Në profilin e saj zyrtar, bukuroshja ka postuar një foto, ku shihet e shtrirë teksa merr rrezet e diellit. Në foton e postuar nga Lei, shihen format e saj të përkryera fizike, te cilat kanë tërhequr vëmendjen e ndjekësve, të cilët janë të shumtë në profilin e saj.

kraja

Edhe njëherë Lei ka treguar se di si të tërheqë vëmendjen e të gjithëve, teksa këtë e ka bërë falë formave të saj trupore. Bukuroshja e “Supersport”, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan pjesë nga jeta e saj me ndjekësit, ku nuk mungojnë edhe fotot provokuese.

lei kraja leii kraja lei leii keaja

Related posts

U FUT NË FUSHËN E FINALES/ Njihuni kush është tifozja “bombë”. I dashuri i saj bënte të njëjtën gjë në… Brazil (FOTO+VIDEO)

bora.autor

“NUK BËJ MË FOTO NUDO”/ Erjona Sulejmani: Tani kam fëmijë. Kam moral dhe familje

Delo.autor

(FOTO) Kahili Blundell, kur UFC e humbet brutalitetin

Q.Autor

Leave a Comment