Gossip

PJESHKË APO KUMBULL? Hygerta Sako e lë pa fjalë komentuesin që e provokoi (FOTO)

Hygerta Sako tërheq gjithmonë vëmendjen e publikut, jo vetëm me performancën e saj si një gazetare e zonja, por edhe nëpërmjet postimeve të ndryshme që bën në rrjetet sociale.
hygerta sako
Bukuroshja e “Rubrikës Sportive” ka publikuar sot një foto në instagram dhe reagimi i fansave ka qenë i menjëhershëm. Njëri prej tyre e ngacmonte duke e cilësuar si “super pjeshka e TVSH”. Ndërkohë, durrsakja nuk ia ka përtuar dhe duke ruajtur standardin e batutës, i është përgjigjur: “Gabim. Jam kumbull”!

Fansi e ka ngacmuar sërish duke e provokuar dhe duke i thënë se për të kuptuar nëse është pjeshkë apo kumbull duhej provuar, por moderatorja sërish ia ka prerë shkurt: “Ëndrrat i ke personale, nuk t’i gjykoj…”.

Sako tregoi edhe njëherë se përveç bukurisë dhe aftësive si gazetare, ka edhe sensin e humorit e të vetëpërmbajtjes kur i vijnë ngacmime të tilla provokuese.
11111111111111111

sakoooo

hygerta sako

hygertaaa sako

Hygerta4

Hygerta Sako

Related posts

AKUZON NEYMAR PËR PËRDHUNIM/ Rrëfehet bukuroshja seksi: Doja të bëja seks, por s’kishte…

Delo.autor

ZBULON FORMAT E SAJ “SHPËRTHYESE”/ Georgina Rodriguez “tërbon” njdekësit me bikini (FOTO)

Delo.autor

TOPLES NË “PLAYBOY”/ Notarja bëhet e para sportiste paraolimpike që del në koverin e revistës së famshme (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment