Futboll Shqipëri Sport

SADIKU NË VERSIONIN E BOKSIERIT/ “Gardiani” Berisha: Bomber, ke gjetur profesionin që të përshtatet (FOTO)

Armando Sadiku është shumë aktiv në rrjetet sociale, teksa shpesh poston nga jeta e tij e përditshme, duke ndarë disa gjëra edhe me ndjekësit e tij, të cilët janë të shumtë në numër.

Së fundmi, sulmuesi i Kombëtares, i cili aktivizohet te Malaga në Spanjë, e ka hequr për pak kohë mendjen nga futbolli dhe ka vendosur dorezat e boksit, për tu stërvitur në një mënyrë tjetër.

Pikërisht këtë Sadiku e ka hedhur në profilin e tij zyrtar në “Instagram:, ku nuk kanë munguar edhe komentet e shumta. Një nga komentet që bie në sy është ai i portierit të Kombëtares, Etrit Berisha. Ky i fundit në foton e Sadikut shkruan:”Bomber, më në fund e paske gjetur sportin që të përshtatet”.Hysaj-Sadiku

Marrëdhënia mes dy lojtarëve duket se është shumë e mirë edhe në distancë dhe jo vetëm në Kombëtare, ku janë të gjithë për një qëllim.

SAK

PANORAMASPORT.AL

Related posts

I HABIT TË GJITHË/ Trajneri rival: Boll qëndroi tek City, sezonin tjetër De Bruyne do të luajë me…

Delo.autor

NJË MREKULLI NGA KINA/ Goli i fitores në fund të takimit me “rabona” (VIDEO)

Delo.autor

E BUJSHME/ Spalletti “dorëzon” Interin te portugezi: Normale që emri i tij të përmendet, Mourinho është…

Delo.autor

Leave a Comment