Gossip

E KA SHFAQUR HAPUR DASHURINË PËR REALIN/ Demi Rose mahnit ndjekësit me… bikini (FOTO)

Demi Roz njihet si një nga tifozet më të zjarrta të Real Madridit, teksa dashurinë për këtë klub e ka shfaqur edhe hapur.demi-rose2

Bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh postoj foto tejet provokuese, me veshje shumë “hot”. 25-vjeçarja di si të kënaqë 14.1 milionë ndjekësit e saj në “Instagram”, ku thuajse çdo ditë i mahnit ata me trupin e saj.

Këtë ka bërë edhe së fundmi, kur Demi Roz ka postuar një foto në të cilën shfaqet me bikini dhe ekspozohen format bombastike.-640-0-5f0eed3f907cc

Modelja britanike është shfaqur me rroba banje, ku ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe duket se nuk e ka aspak problem të tregojë asetet e saj për të gjithë.

-640-0-5f0eed3ed3e72

demi rozDemi-Roz-hotDemi Rozdemi rozzdemi roz 6

Related posts

JOSHËSE/ Ja pse tifozët e Napolit presin me padurim blerjen e Arias (FOTO)

Isa.Autor

QENDRON GJITHMONË LARG SYRIT TË MEDIAS/ Kampioni Kristian Prenga kapet mat me Modelen me in te momentit (FOTO)

Delo.autor

“JEMI NJË ÇIFT BARBIE”/ Bashkëshortja e Maxi Lopez në super formë (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment