Futboll I pakategorizuar Kategoria Superiore Sport

KUKËSI-TEUTA/ Orges Shehi me “dhimbje koke”, humbet Shkurtajn që në fillimin e ndeshjes

Vasil Shkurtaj i pafat në minutën e 2, sulmuesi vlonajt dëmtohet në fillimin e ndeshjes, duke i prishur planet trajnerit Shehi.

Zëvendësim te Kukësi në minutën e 6, largohet Shkurtaj i dëmtuar, vendin e tij e zë sulmuesi Kuper.

Related posts

Gerrard: Liverpool do të humbasë një lojtar “kyç” në mesfushë

Q.Autor

Lajme të këqija për mesfushorin e Kombëtares, këput ligamentin e gjurit dhe gati për operacion

Q.Autor

U DËMTUA NË NDESHJEN KUNDËR TOTTENHAMIT/ Guardiola ndez alarmin, ja sa rrezikon ylli de Bruyne

Delo.autor

Leave a Comment