Futboll Seria A Sport

“NJË FALENDERIM I PËRZEMËRT PËR…”/ Fituesi i Champions me Milanin rikthehet në stol!

Serse Cosmi është shkarkuar nga stoli i Peruggias: klubi puljez komunikon këtë në një njoftim për shtyp të publikuar në faqen e saj të internetit.

Menaxhimi teknik i ekipit të parë do t’i besohet përsëri Massimo Oddo, zëvendësit të tij Marcello Donatelli dhe bashkëpunëtorit teknik Stefano Fiore. “Një falënderim i përzemërt për z.Cosmi dhe stafin e tij të përbërë nga Fabio Bazzani, Manuel De Maria dhe Salvatore Pollino për angazhimin, seriozitetin dhe korrektësinë e tyre”, shkruan klubi.

Related posts

ATMOSFERË E “ÇMENDUR” PARA FINALES CHAMPIONS/ Tifozët e Liverpoolit “pushtojnë” rrugët e Madridit (VIDEO)

Delo.autor

INTER ËSHTË PËR TU DUARTROKITUR/ Shikoni këto 30 sekonda kur futi Barcelonën në kuadrat (VIDEO)

Delo.autor

MIQËSIA, DHIMBJA DHE MODA/ Ja kush është Stefano Pioli jashtë fushës

Delo.autor

Leave a Comment