Futboll Kategoria Superiore Sport

PARTIZANI-TIRANA/ Dyshime për një penallti, shikoni nëse kanë të drejtë “Bardheblutë” apo jo… (VIDEO)

Në minutën e 60-të të sfidës mes Partizanit dhe Tiranës, bardheblutë e Emanuel Egbosë pretenduan për një 11-metërsh. Sulmuesi Majkëll Ngo u rrëzua brenda zonës pas një dueli me portieri Alban Hoxha.

Gjyqtari Hamiti vazhdoi lojën, ndërkohë që pamjet i japin të drejtë, pasi duket qartë, që Ngo ka simuluar, duke tentuar të vjedhë një 11-metërsh.

Related posts

AKSIDENTI QË TRONDITI FUTBOLLIN ANGLEZ/ Dalin teoritë e para për shkakun e rrëzimit të helikopterit të pronarit të Leicester Cityt

Isa.Autor

Manchester United, marrëveshje me “Spurs” për belgun Alderweireld

Sadik.Autor

CONTE KËRKON PËRFORCIME/ Inter nis operacionin “blic” për mesfushorin e Bundesligas…

Delo.autor

Leave a Comment