Bundesliga Futboll Sport

PËRFLITET PËR NJË KALIM TEK LIVERPOOL/ Trajneri i Bayern Munich stopon largimin e mesfushorit…

Mesfushori spanjoll Tiago është pranë largimit nga Bajern Mynih. Për spanjollin interesohet Liverpul, dhe kjo ka tërhequr edhe vëmendjen e vet lojtarit.

tiago

Tiagos i pëlqen një transferim tek Liverpuli dhe po e mendon seriozisht largimin. Por në konferencën për shtyp para finales së Kupës së Gjermanisë kundër Leverkusenit, trajneri i Bajernit Flik për çështjen e Tiagos tha: “Shpresoj të mos largohet”.

Një fjali e vetme, por që mund të bëjë që Tiago të ndryshojë mendim, pasi mund të jetë ende i rëndësishëm tek Bajerni. Mbetet për tu parë serioziteti i Liverpulit, pasi Klop kërkon ta freskojë mesfushën.

Related posts

KATOSTROFA ME SKOCINË/ Sadiku: Kam qarë duke parë humbjen me Skocinë, shokëve u dërgova mesazh

Isa.Autor

PRAPASKENAT/ Anjeli, SHERR me Mendezin për publikimin e fotos me…

Isa.Autor

Ronaldo i pandalshëm/ Gaboheni, adidas shpenzon miliona euro për ta ndalur (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment