Futboll La Liga Sport

REAL MADRID-ALAVES/ Pas 11 minutash lojë, Benzema shënon me “bekimin” e Ramos (VIDEO)

Real Madridi ka kaluar në avantazh në ndeshjen ndaj Alavesit. Ekipi vendas gjeti shumë shpejt golin, pasi u zhbllokua që në minutën e 11′.

Benzema mori përsipër ekzekutimin e penalltisë dhe arriti ta kthejë në gol për 1-0. Sergio Ramos po sheh ndeshjen nga tribuna, pasi është i pezulluar me kartonë.

Related posts

CHAMPIONS/ “KËPUCA E ARTË”: SULMUESI SHQIPTARË kryeson listën e golashënuesve (FOTO)

Isa.Autor

GRINTË DHE SPEKTAKËL/ Atalanta barazon rezultatin kundër Napolit (VIDEO)

Isa.Autor

Juventusi në telashe, Chiellini në dyshim për Madridin

Q.Autor

Leave a Comment