Gossip

6 HERË KAMPIONI I FORMULA 1 NË TELASHE/ Shtëpia milionere e Hamilton që “frikëson” fqinjët (FOTO)

Gjashtë herë kampioni i Formula 1 ka disa probleme me fqinjët në Kensingotn, në zonën perëndimore të Londrës.

Në shtëpinë e blerë në 2017-ën me vlerë 20 milionë euro, në fakt, ai nuk po arrin  bëjë punime në kopshtin e tij.

Një vilë me 4 kate në të cilën Lewis nuk ka jetuar kurrë, por që kërkon ta zgjerojë:

“Sigurisht nuk e ka të nevojshme të ndërtojë diçka në kopshtin e tij”, ka thënë një fqinj për The Sun.

“Nëse pronari transferohet këtu, do të jetë padyshim një vend festash, për shkak të stilit të jetës që ka”.

Në fakt, hapësira nuk i mungon banesës së ndërtuar nga arkitekti i famshëm Smuel Johnson në 1860-ën:

katër salla pritje me dy banja të mëdha, gjashtë dhoma gjumi, një sallë ndenje gjigante me oxhak, një kuzhinë profesionale dhe kopshtin 18 metra katrorë.

      

Related posts

NUK KA SHËNUAR ENDE/ DYBALA “kafshon” jashtë fushe, i lumtur përkrah Orianas

Isa.Autor

Neymar shpenzon energji në fushë, Bruna Marquezine relaksohet në det!

Isa.Autor

Ergys Kaçe bëhet baba për herë të dytë, vjen në jetë një vajzë (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment