Futboll Premier League Sport

E BUJSHME NGA ANGLIA/ Arsenal një hap larg pasardhësit të Cristiano Ronaldos…

Joelson Fernandes është një hap larg Arsenal-it.

Sipas Mirror, Topçinjtë janë gati të plotësojnë kërkesat e Sporting-ut për 17-vjeçarin, i cili konsiderohet si pasardhësi i Cristiano Ronaldo-s në Portugali.

Londinezët nuk kanë ndërmend të paguajë kaluzolën 44 milionë euro të lojtarit dhe do të kërkojë të bindë portugezët duke iu ofruar atyre një lojtar dhe para në këmbim të adoleshentit.

Ideja e trajnerit Arteta është të ndërtojë një ekip me lojtarë me eksperiencë dhe të rinj premtues.

Related posts

DERBI I MADONINËS/ Inzaghi ka frikë për Milanin, Sanchez i abonuar me dëmtimet në kombëtare

Delo.autor

Harry Kane do të qëndrojë te Tottenham, për të paktën edhe një vit

Q.Autor

HORRORI/ Sportisti i njohur djeg të gjallë 3 fëmijët, bashkëshorten dhe veten, brenda në makinë

bora.autor

Leave a Comment