Bundesliga Futboll Sport

BUNDESLIGA/ Dortmund zhbllokohet me Sanchon, gol në ndeshjen e tij të 100 (VIDEO)

Borussia Dortmund arriti të zhbllokojë rezultatin në ndeshjen kundër Duisburg me rezultatin 0-1. Ekipi verdhezi shënoi me sulmuesin Jadon Sancho në minutën e 14′. Sulmuesi 20-vjeçar gjeti golin e tij në paraqitjen e 100 të tij me gjermanët.

Related posts

KRITIKAT/ Mancini shpjegon mosgrumbullimin e Balotellit, ka një mesazh për El Shaarawy

Isa.Autor

FRANCË-KROACI/ Zbulohen formacionet e mundshme të finales, ja skemat…(FOTO)

Isa.Autor

DALIN PAMJET/ Ky është momenti kur helikopteri i Kobe Bryant bie në tokë dhe përfshihet nga flakët

bora.autor

Leave a Comment