Futboll Sport

E FUNDIT/ Lojtari i Kosovës “shtang” ish-trajnerin e Milan! Blerja e re e nis direkt keq

Menjëherë një alarm për Torinon sa i përket futbollistëve dhe fillimit të sezonit! Trajneri Marco Giampaolo, ish-i Milanit, do të duhet të bëjë gjatë përgatitjes pa blerjen e kësaj vere, Mërgim Vojvoda, i ardhur nga Belgjika!

Lëndohet Mërgim Vojvoda - Gazeta Express

Në sfidën Kosovë-Greqi për Ligën e Kombeve, mbrojtësi i krahut të djathtë është dëmtuar në gju dhe u detyrua të braktiste fushën në minutën e 58-të duke vendosur akull!

Një shqetësim që nuk i ri për lojtarin që do të duhet ende të kryejë ekzaminime të thelluara për të shmangur telashet më të këqija.

Related posts

BARCELONA SYNON “REVOLUCION” ME TALENTE/ “Katalanasit” gati të rrëmbejnë yllin tjetër të Ajax…

Delo.autor

SHKARKIMI I MOURINHOS/ Basti i lojtarëve të Unitedit trondit Anglinë: Të thashë, tani më ke borxh 20 mijë paund

Isa.Autor

DHUNA BRUTALE NË ATHINË/ 5 ultras të Olympiacos bëjnë për vdekje tifozin e Panathinaikos (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment