Futboll Sport

I BIRI E DËRGON NË GJYQ/ Ish-ylli i njohur i futbollit nuk i paguan detyrimet si prind, ja arsyeja

Samuel Eto do të përballet me njërin prej fëmijëve të tij në gjyq. Ish-ylli i futbollit botëror është denoncuar nga i biri Marian se nuk ka paguar asnjë detyrim prindëror ndaj tij (ushqim, studime. etj).

Samuel-Etoo-Inter
I biri i fituesit të 3 Ligave të Kampioneve i është bashkuar ekipit të të rinjve të Real Oviedos dhe pretendon se babai i tij i detyrohet të paguajë 20 mijë euro. Prej vitesh Eto nuk ka pranuar të bisedojë dhe të ndihmojë të birin që pas ndarjes nga e ëma e tij.

Problemet jashtë futbollit e kanë shoqëruar ish-sulmuesin e Barcelonës dhe Interit teksa ka 8 fëmijë nga 3 lidhje të ndryshme. Ndaj vajzës së tij Erika, e cila lindi nga lidhja e tij me një kamariere nga Kepi i Gjelbër, duhet të paguajë detyrimin prindëror, të cilin e ka anashkaluar.

Related posts

KA DITËLINDJEN/ Ja urimi që merr Marchisio nga Juventus dhe UEFA (FOTO+VIDEO)

Delo.autor

“INTER ËSHTË PADYSHIM RIVAL I FORTË”/ Legjenda Pirlo bën llogaritë: Titulli i vështirë për “Zonjën e Vjetër”pa…

Delo.autor

LIVE U21| Andorrë-Shqipëri, Nis pjesa e dytë. Bushi kryen menjëherë dy ndërrime

Delo.autor

Leave a Comment