Bundesliga Futboll Sport

INJORON MESFUSHORIN “ZIKALTËR”/ Klubi i Bayern: Brozovic s’ka cilësi të mjaftueshme për ne

Marcelo Brozovic është një nga lojtarët, që pritet të largohet nga Interi. Për të përmbushur kërkesat e trajnerit Conte, klubi zikaltër duhet së pari të shesë dhe vlerësojë çdo ofertë për mesfushorin kroat. Për momentin, megjithatë, nuk ka asnjë ofertë konkrete për Brozovic.

Bayern Munich dukej se ishte në gjurmët e tij, por klubi bavarez e ka përjashtuar zyrtarisht veten nga ky “ankand”. Në fakt, sipas raporteve të “Bild”, nuk do të ketë negociata për mesfushorin e Interit. Sipas Bayernit, kroati nuk ka cilësi të mjaftueshme për të luajtur në mesfushën e Flick.

Related posts

E FUNDIT/ Ligue 1 ndryshon, ja si do të jetë nga sezoni 2023-24…

Delo.autor

FORMULA 1/ Valteri Bottas fiton në Japoni, Vettel renditet i dyti. Mercedesi shpallet kampion

Delo.autor

Kovacic dhe Reali janë në luftë mes tyre!

Sadik.Autor

Leave a Comment