Futboll Seria A Sport

LAJM I KEQ PËR INTER/ Dëmtohet dhe largohet nga grumbullimi me Kombëtaren e Italisë mbrojtësi…

Alesandro Bastoni është larguar nga gurmbullimi i Kombëtares së Italisë dhe nuk do jetë i gatshëm për dy ndeshjet në Ligën e Kombeve ndaj Bosnjes dhe Hollandës. Mbrojtësi i Interit pësoi një dëmtim muskular dhe u detyrua të largohej nga grumbullimi i Kombëtares.

bastoni

Bastoni do rikthehet tek Interi për kurim. Lajmin e konfirmoi vetë federata italiane e futbollit.

Related posts

U PREZANTUA TEK “COLCHONEROS”/ Luis Suarez zbulon objektivat: Jam tek Atletico për…

Delo.autor

Siguria në Shqipëri-Izrael/ Policia: Do të qëndrojmë në këtë pozicion të stadiumit…

Isa.Autor

ZV. PRESIDENTI I JUVENTUSIT/ Pavel Nedved konfirmon: Do të “PREHEM NË PAQE” vetëm kur “Zonja e Vjetër të…

Delo.autor

Leave a Comment