Futboll Premier League Sport

PREMIER/ Arroganca e Van Dijk tërbon Alisson dhe i fal golin Leeds, Salah i shpëton nderin (VIDEO)

Super ndeshje, super emocione, Premier League është rikthyer. Leeds barazoi rezultatin në 2-2 pas një gabimi skandaloz të Virgil van Dijk. Mbrojtësi holandez u tregua arrogant me një largim topi duke mos lejuar Alisson të ndërhyjë dhe duke i dhënë mundësinë Bamford ta dërgojë në rrjetë në të 30′.

Barazimi zgjati sërish pak sekonda, pasi Salah shënoi me një silurë në të 32′. Ai gjuajti fort duke shkundur rrjetën kundërshtare për 3-2. Ndeshje e çmendur!

Related posts

“TOPÇINJTË” NË SULM PËR KROATIN/ Interi refuzon shkëmbimin Ozil-Perisic, kërkon vetëm…

Delo.autor

FILLIM ZHGËNJYES NË COPA AMERIKA/ Humbja me Kolumbinë, çudit Lionel Messi

Delo.autor

Valverde: Messi e Suarez në stol kundër Gironas? Është e mundshme

Q.Autor

Leave a Comment