Futboll La Liga Sport

REAL MADRID-VALLADOLID/ Zidane me shumë ndryshime në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Real Madridi pret sonte në Santiago Bernabeu skuadrën e Real Valladolid

Kampioni i Spanjës do ta luajë sonte ndeshjen e javës së tretë të La Ligas ku do të përballet me Real Valladolidin.

Zinedine Zidane ka startuar sot me një formacion paksa më ndryshe ku në sulm ka startuar sulmuesi serb Jovic që do të jetë partner i Benzemas.

Real Madrid kërkon fitoren e dytë në sezonin e ri, pas një barazimi dhe një fitore.

Formacionet zyrtare:

Real Madrid

Real Valladolid

Related posts

LIVE/ Champions: Mbyllet ndeshja Sevilla-Chelsea. Rezultati 0-4

Delo.autor

Harry Kane jashtë fushave deri në prill

Q.Autor

“TITULLI? NDESHJET VLEJNË 6 PIKË”/ Conte pas fitores: Kemi filluar të shohim gjysmën e rrugës, por duhet që…

Delo.autor

Leave a Comment