Futboll Seria A Sport

VIDAL PRANË MBËRRITJES NË MILANË/ Ja se për sa vite do të firmosë me Inter mesfushori klilian

Arturo Vidal do të mbërrijë për më pak se një orë në Milano. Futbollisti kilian është nisur nga aeroporti i Barcelonës për të kompletuar transferimin e tij tek Interi.
Mesfushori pritet të jetë për pak minuta në Milano. Sipas informacioneve, ai do të firmosë deri në vitin 2022 me Interin duke patur të drejtën dhe të rinovimit për një vit ekstra.

Pas 2 viteve përpjekjeje për ta sjellë në Itali, Interi ia doli më në fund të bindte kilianin dhe Barcelonën për të marrë Vidalin.

vidal

Related posts

Sanchez thellon edhe më shumë epërsinë e Arsenalit ndaj Crystal Palace (VIDEO)

Q.Autor

E ardhmja, talenti i portës së Milanit gëzon tifozët me vendimin e marrë

Sadik.Autor

Tiger Woods nuk ndalet, konfirmon praninë në kampionatin e “Carnoustie”

Sadik.Autor

Leave a Comment