Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS/ Portieri rus i bën një dhuratë Chelsea-t, pasi u ndihmua nga fati kundër Jorginhos (VIDEO)

Pjesa e parë e Krasnodar-Chelsea, e vlefshme për javën e dytë të Grupit  E të Champions League, është mbyllur 1-0 në favor të anglezëve.

Ka qenë Hudson-Odoi që ka shënuar për miqtë me ndihmën e portierit të rusëve, i cili ka bërë një gafë të vërtetë.

Chelsea mund të kishte kaluar në avantazh në minutën e 14-të pas një penalltie të fituar nga Werner.

Te pika e bardhë është paraqitur Jorginho, i cili ka goditur shtyllën dhe kurrizin e portierit Safonov.

Related posts

MBRËMJA VENDIMTARE/ Ja shuma galopante që i siguron kualifikimin Interit sonte…

Isa.Autor

BËHET ME “SHTËPI TË RE”/ Tottenham shifër “galopante” për stadiumin e ri, por ja problemi i hasur (FOTO)

Delo.autor

E BUJSHME/ “Sheikët” e PSG-së duan të blejnë Romën, ja reagimi i presidentit të klubit italian

Delo.autor

Leave a Comment