Futboll Premier League Sport

PËRQAFOI ARBITREN GJATË NDESHJES/ Aguero në shënjestër të mediave. Sulmuesi duhet të japë sqarime (VIDEO)

Një dorë e zgjatur më shumë seç duhet dhe disa fjalë më tepër. Kun Aguero ka përfunduar në qendër të polemikave pas gjestit të tij në ndeshjen e fundit mes Manchester City dhe Arsenalit.

Sulmuesi argjentinas kapi nga qafa asistenten e arbitrit kryesor gjatë protestave të tij për një vendim në vijën anësore. Aguero është kritikuar nga mediat, teksa duhet të sqarojë sjelljen e tij në një kohë që pamjet po shpërndahen me shpejtësi në rrjetet sociale.

Related posts

Real Madridi ua mbyll derën skuadrave që duan huazimin e Kovacicit

Q.Autor

Ozil foto nga pushimet në Greqi, tifozi: Shpresoj që seksi t’ju shijojë

Isa.Autor

NJË FILLIM I KEQ NË KAMPIONAT/ Çalhanoglu i qartë: Duhet kohë për të punuar, më pas…

Delo.autor

Leave a Comment