Futboll Sport

LOKOMOTIV MOSCOW-ATLETICO/ Pas një krosimi nga Herrera, Gimenez fluturon dhe ZHBLLOKON sfidën (VIDEO)

Atletico Madrid ka zhbllokuar ndeshjen e Champions League kundër Lokomitvës së Moskës.

Goli është realizuar nga Jose Maria Gimenez, i cili ka gjetur rrjetën me një goditje të bukur më kokë.

Protagonist edhe Herctor Herrera me një krosim perfekt.

Related posts

FITOI CHAMPIONS-in/ Volejbollistja seksi puthje të nxehta në parket me partnerin (FOTO)

bora.autor

UEFA “ZHDUK” MESSIN DHE CR7/ Ja nominimet për më të mirët e vitit 2020

Delo.autor

Federata Argjentinase mbështet pa kushte trajnerin Sampoli pas akuzave për…

Sadik.Autor

Leave a Comment