Futboll Sport

PO BËHET VIRALE/ Moderatori britanik e provokon, Ozil nuk përmbahet në rrjetet sociale (FOTO)

Mesut Ozil nuk e ka përmbajtur veten në rrjetet sociale pasi njëri prej moderatorëve të njohur në Britaninë e Madhe Pirs Morgan ironizoi mbështetjen e lojtarit gjerman ndaj Arsenalit në sfidën kundër Lids Junajtid.

32-vjeçari është lënë jashtë formacionit për sfidën e sotme teksa po kalon një periudhë të vështirë te “Topçinjtë”. Besimi ndaj formës dhe impenjimit të tij ka rënë tashmë. Mesazhi motivues i Ozilit është parë me dyshim nga moderatori Morgan.

Shkojmë, Arsenal!”,

“Uroj që dhe ti gjithashtu! Për të mirën tënde dhe të Arsenalit!”

“Pirs, a je vërtet ti apo të kanë hakuar telefonin?”, janë replikat në “Twitter” mes futbollistit të Arsenalit dhe moderartorit Morgan.

Related posts

SKANDALI/ Serbia ndalon boksierët kosovarë, Shqipëria tërhiqet nga botërori

Delo.autor

INTERI NË ANKTH/ Ja sa GJATË do të mungojë Nainggolan pas DËMTIMIT të RËNDË

Isa.Autor

Nedved: Buffon vendos të tërhiqet? Një humbje e madhe për futbollin

Sadik.Autor

Leave a Comment