Champions League Futboll Sport

BËN PARASHIKIMIN NË CHAMPIONS/ Legjenda Ferdinand: Sipas mendimit tim ekipi favorit është…

Pasi është mbyllur faza me grupe e Champions League dje tani është koha për të bërë parashikimet në lidhje me fituesin e mundshëm.

Për ish-mbrojtësin e Manchester United dhe kombëtares së Anglisë, Rio Ferdinand, nuk ka asnjë dyshim.

“Sipas mendimit tim, Bayern Munich është akoma favorit absolut”, ak thënë anglezi për BT Sport.

“Pas tyre vjen Liverpool-i. Por nëse Bayern nuk do të ketë probleme me dëmtimet, do të arrijë të përsërisë rrugën e vitit të kaluar”.

“Edhe Chelsea me Manchester City-n do të mund të shkojnë larg, kanë shumë cilësi. Por Bayern dhe PSG do të jenë pengesat e mëdha që duhen kaluar”, ka përfunduar ish-mbrojtësi, duke shtuar edhe PSG-në mes ekipeve favorite për fitoren finale.

Related posts

SHIFRA TË CMENDURA TE ITALIA/ 11 lojtarët e Mancinit vlejnë 5100 milionë euro

Isa.Autor

Belotti kërkon largimin nga Torino, Milani qëndron prapa derës!

Q.Autor

Wilshere pranë largimin, pasi s’gjen marrëveshje me Arsenalin për kontratë të re

Q.Autor

Leave a Comment